Ako slovenský LIDL okráda Slovákov !

Autor: Jaroslav Vidan | 2.8.2019 o 0:10 | Karma článku: 10,19 | Prečítané:  7085x

Informácia s fotografiami, ako "proletársky obchod" LIDL nehanebne okráda slovenských občanov je zároveň nepriame potvrdenie o tom, čo si o nás myslia v Nemecku.

 Nielen , že konzumujeme potravinový odpad Európy ale si myslia navyše, že sme aj sprostí !

Prepáčte mi  slovo sprostí v perexe ,ale nič iné ma nenapadá, lebo ako ovce so sklonenou hlavou len pracujeme a akceptujeme všetky blbosti, ktorými nás Európska únia zahlcuje

Už dávnejšie som mal podozrenie, že s niektorými cenami v obchodnom reťazci LIDL na Slovensku a v porovnaní s Talianskom a Rakúskom nie je niečo v poriadku.

Nikdy som si však nenašiel čas aby som si overil dôkazy a až dnes, keď sa mi nepodarilo kúpiť okružnú pílu v Taliansku tak som si otvoril slovenské stránky a zistil som na moje prekvapenie, že cena okružnej píly na Slovensku je vyššia o 10 euro, čo pri cene 39,90 v Taliansku predstavuje viac ako 25 %.

Aby tomu nebolo dosť, tak tam ešte uvedú na stránky zvýraznenie ceny s textom CENOVÝ  HIT !!! Nahnevalo ma  už samotné zvýšenie ceny ,ale text že sa jedná o CENOVÝ  HIT ma doslova pobúrilo !

Dovoľte mi malú úvahu : ak LIDL v Taliansku , kde priemerná mzda je skoro 3x vyššia ako u nás za 39,90 euro a na tejto aktivite určite zarába a na Slovenskú rovnaký tovar ponúkne o 25 % drahší tak si musia o Slovákoch myslieť že sme (prepáčte za výraz ) sprostí ako tága !!!

Musel som Vás o týchto skutočnostiach informovať, lebo dúfam, že raz sa náš národ zobudí. Nemám skúsenosti s uvedenými praktikami,

ale požiadam Slovenskú obchodnú inšpekciu o vyjadrenie k danému problému a v krátkej dobe Vás budem informovať.

Pomohlo by, ak by sme na SOI napísali viacerí. Ak by sa niekto našiel, tak rád mu poskytnem na adrese  rdbodovid@centrum.sk pripravené podklady a list SOI. Čím  viac podnetov, tým väčšia pravdepodobnosť, že sa niečo udeje .......aj keď som skeptický.

pila (LIDL.SK)
platnicka (LIDL.SK)
piastra (LIDL.IT)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?